Sıradaki içerik:

Yaban Bir Hayatı Hayal Edin ! Çin'in Yaban Hayatını İnceledik

e
sv

Whatsapp Plus Son Sürüm

avatar

elliot

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Whatsapp Plus APK-

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile mesajlaşma uygulamaları da artmaya başladı. Bunlardan WhatsApp öyle tuttu ki şu an için geride bıraktığımız senelerde pek çok ülkede en çok indirilen iPhone ve Android uygulaması oldu. WhatsApp eski Yahoo! çalışanı olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından Amerika’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuş. 2014’ün başlarına geldiğimizde WhatsApp 19 milyar dolar karşılığında Facebook’a satışı yapıldı.

WhatsApp, kuşkusuz dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biri. İnternet üzerinden karşılıklı mesajlaşma ve dosya gönderebilme programı olan WhatsApp, GSM operatörlerine ödediğimiz kısa mesaj ücretlerini azaltmanın en güzel yöntemlerinden biri.

Whatsapp Plus APK

İNDİRME LİNKİ YAZININ EL ALT KISMINDADIR

Whatsapp nedir
WhatsApp nedir
WhatsApp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulaması. Yurtdışında seyahat ederken ya da uzaktayken, WhatsApp kullanan arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, çektiğiniz resimleri ve videoları anlık olarak paylaşabilirsiniz, hem de hiçbir ücret ödemeden!

WhatsApp kullanabilmeniz için telefonunuzun internete bağlı olması gerektiğinden ya kablosuz ağa bağlanmanız veya bir mobil internet paketi almış olmanız gerekmektedir.

WhatsApp kullanabilmeniz için mesajlaşacak arkadaşınızın da WhatsApp kullanması gerekmektedir. Böylelikle sınırsız mesajlaşmak, resim, video ve ses kaydı göndermek ve bedava dağıttığı telefonla görüşmekmümkün.

Dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden sevdiklerinizle mesajlaşmak, çektiğiniz resimleri ya da videoları gönderebilmek varken neden yapmayasınız?

Whatsapp nasil kullanilir
Telefonunuza uygulamayı App Store‘den yükleyin. (Android telefon kullanıyorsanız Google Play‘e girin) App Store’u açın ve sağ altta yer alan büyüteç işaretine tıklayın. Üstte gelen kutuya WhatsApp yazın ve gelen uygulama penceresinde FREE yazan yeri tıklayıp telefonunuza indirin.

Uygulamayı bulun ve açın. Kayıt olurken sizdene GSM telefonu numaranız soracak, girin ve sonra numaranıza SMS ile gelen kodu girerek hattınızı doğrulayın. Cep telefonu rehberinizde bulunan bireyleri WhatsApp tarayarak, uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı listeleyecek. Listelenen arkadaşlarınızla anlık olarak artık sohbet edebilirsiniz.

Birden çok arkadaşınızla beraber grup sohbeti yapabilir veya fotoğraf, video, müzik vb. Gönderebilirsiniz.

Whatsap nasil kullanilir
Bu arada WhatsApp uygulamanın, mesajlaşama ve dosya gönderme alternatifleri dışında; bulunduğumuz konumu da arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz mümkün.

Arkadaşlarınıza bulunduğunuz yeri uzun uzun anlatmanıza gerek kalmadan, share location (konum paylaş) seçeneği ile bulunduğunuz yeri gösteren harita bilgisi arkadaşınızın telefonuna yükleniyor ve bunu linki tıklayan arkadaşınız Google Map ile yerinizi rahatlıkla bulabiliyor.

Uygulama ile mesaj gönderirken karşı tarafın online olması da gerekmiyor. Tüm mesaj ve dosya göndermeyi offline modda yapabiliyorsunuz. Mesaj gönderilen kişi online olduğunda mesajları alıyor.

WhatsApp, iPhone dışında blackberry, Nokia ve Android tabanlı telefonlarda kullanılabiliyor.

Bilgisayardan Whatsap nasıl kullanılır
Whatsapp uygulamasını hemen indirin ve kullanmaya başlayın. WhatsApp’a PC’den ulaşmanızı sağlamayı başaran WhatsApp Web’i de kullanabilirsiniz. WhatsApp web nasıl kullanılır:

https://web.Whatsapp.Com adresini açın
Telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açın
Menü ya da ayarlardaki WhatsApp Web’i tıklayın
Telefonun kamerasını ile laptop ekrandaki QR kodu okutun
Artık WhatsApp web’i laptoptan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp bilgisayardan nasil kullanilir
WhatsaApp‘ı bilgisayardan kullanmaya devam etmek için telefonunuzun internete bağlı olması şart, aksi takdirde mesaj gönderip alamıyorsunuz. Whatsap kullanımı ve arkadaş ekleme, dosya ve resim göndermenin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.

SİTE LİNKİ : https://appsgag.com/en/whatsapp-plus/download/10.20.0


 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli